Böcek Bulmaca Çocuklar

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 18 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma App Family - Best games for kids
Sevimli hayvanlarla dolu olan bu oyunun gözdesi attır. Bu mükemmel oyunu siz de deneyin.

 Çocukların zihin gelişimine destek, motor becerilerine takviye olan bu harika oyunu siz de beğeneceksiniz. Çocuklarınızın okula çok daha hazırlıklı gitmesini isteme misiniz? Öyleyse onları yaşıtlarından öne çıkaracak olan bu mükemmel oyunu mutlaka göstermelisiniz. Her zaman çocukların gelişimine destek olmak, onları olumlu yöne itmek kolay olmaz. Çünkü çocuklar sürekli bir şeylerle meşgul olabilir veya oyun oynamak isteyebilir. İşte bu gibi durumlar göz önüne alındığında çocukların gelişimini ilerletmek için onların en çok zaman geçirdiği oyunlar kullanılabilir. Bu oyun da oldukça eğitici ve geliştiricidir. Oyunun içindeki bulmacayı çözmeye çalışan çocuklar kendilerini geliştirecekler.

 Özellikle zeka gelişimine destek olan bu bulmaca oyunu çocukların çok hoşuna gidecek özelliklere sahip. Eğitici olması yönüyle yetişkinleri de memnun eden oyunun içinde çocukların seviyelerine göre bölümler bulunmakta. Yeni başlayanlar için kolay ilerleme kaydedenler için ise zor bölümlere sahip olan bu oyunu herkes kolaylıkla oynayabilir.

 Pek çok yararlı özelliği ile dikkatleri çeken oyunun bulmaca görseli böcekler. Bu yönüyle de dikkatleri üzerine çeken oyun çocukları etkisi altına almayı başaracak. Kaliteli ve güvenilir olan bu yeni bulmaca oyununu siz de indirin ve çocukların oynamasını sağlayarak onların gelişimine destek olun. 

Daha Fazla Göster
Böcek Bulmaca Çocuklar indir